Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lapdcs.idle.ro Sursa ta de Cs
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Adminii / sloturile serverului !

In jos 
+4
sNc
VlaD™
R3fl3X
moshu^
8 participanți
AutorMesaj
moshu^
Administrator
Administrator
moshu^


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 25/06/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 5:43 pm

-------------------------- 1. Owner ----------------------------



-------------------------- 2. Co-owner ----------------------------

-

-------------------------- 3. Amiral ----------------------------

-

-------------------------- 4. Maresal ----------------------------


-
-------------------------- 5. General ----------------------------

-

-------------------------- 6. Colonel ----------------------------

-

-------------------------- 7. Maior ----------------------------

-

-------------------------- 8. Sergent ----------------------------

-

-------------------------- 9. Soldat ----------------------------

-




_______________________________________________________________________________________________________________

acestia sunt adminii de inceput.. adminele isi pot mari rankul..totul depinde de voi..
Consultati acest topic si mai tarziu pentru ca se poate schimba !
Ultima notificare : 29.06.2009
Sus In jos
R3fl3X
Level 1
Level 1
R3fl3X


Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 21/12/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: re   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 12:54 am

stai asa mane ca sunt si eu admin si nu ma vad in lista aceea! de ce?
Sus In jos
VlaD™
Level 3
Level 3



Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 113

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 2:52 am

sau certat Danzor cu snc:( si nu mai este sv in comunitate:(
Sus In jos
R3fl3X
Level 1
Level 1
R3fl3X


Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 21/12/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: re   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 4:10 am

deci s-a dus serverul? ce aveti fratilor impacati-va!
Sus In jos
sNc
Administrator
Administrator
sNc


Numarul mesajelor : 615
Data de inscriere : 14/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Medgidia

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 4:21 am

o i-au pe cont prorpiu srv o sa aveti nu va panicati ... o sa redeschid altu este doar nevoie de putin timp ok?
Sus In jos
https://lapdcs.forumgratuit.ro
sPuNks1
User banat
User banat
sPuNks1


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Lapd City

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 5:59 pm

In primul rand imi pare rau ca iesim cu serverul din comunitate....adminele vor ramanea la cei care au aquma pt detali dati add la owner_lapd ..... Serverul va ramane pe forumul acesta (dak ne lasa sNc) pt cateva zile ! .... Sarbatori Fericite !
Sus In jos
sNc
Administrator
Administrator
sNc


Numarul mesajelor : 615
Data de inscriere : 14/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Medgidia

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 6:39 pm

Spunks1 puteti ramane dar am si eu o conditie ... sa numai vina danz0r cu pretentii la mine ... si puteti sa ramaneti de tot Wink dar va rog frumos Wink

P.S. Cu prima ocazie call me Wink
Sus In jos
https://lapdcs.forumgratuit.ro
EvoLuTioN's
User banat
User banat



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 22/12/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 2:44 am

Frate..

Pretentii de la mine ?:-j

Deci 1) Ai schimbat addonsurile aiurea
Au aparut erori foarte multe alea se puteau rezolva doar cu timp
Si 2) Daca spunks vrea sa vina aici sa vina nu am nimic impotriva dar tu ai zis cva si ai facut cva pe acel server :
1) Ai banat aproape tot serverul
2) Mai amenintat , ai zis ca floodezi serverul
3) Ai zis inca ai facut post ca putem pleca de pe Lapd
4) E clar ca vroiai sa plec eu NU serverul deci multa bafta
5) Nu ai cum sa te scotii
6) Eu te iert ceranduti iertare
7) Sarbatori fericite tuturor Smile
Sus In jos
VlaD™
Level 3
Level 3



Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 113

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 4:35 am

sal danzor, si ms la fel Smile ->dreptate<-
Sus In jos
sNc
Administrator
Administrator
sNc


Numarul mesajelor : 615
Data de inscriere : 14/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Medgidia

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 5:40 am

eu nu am avut nimic pana in momentul in care ai zis ca ma cred boss ... faceti ce vreti cu serverul numai am nicio treaba cu el ... Wink ... si nici cu tine n-am nimic se pare ca postezi aiurea niste lucruri ... numai am arhiva de pe mess ca o puneam aici Wink nu mi-e rusine ce am zis acolo ... si deaia si zik daca o ai posteaz-o Wink dar nu taia din ea ca ne suparam ... deci 1 la mana fa ce vrei cu srv ... o iau pe cont prorpiu ... duceti-va unde va taie capu ... iar vlad se baga iara peste mine ... lucru ce ma deranjeaza Wink deci voi avea grija sa plec de jos ca sa ajung sus Wink cum am facut-o pana acum ... daca tot am inceput sa scriu de ce sa nu scriu ... spun ce ma doare ... si ce nu ... si sper sa va fac intelesi ... faceti ce vreti danz0r nu ma doare de server ... ci de respect ... ai inceput sa te crezi important creind posturi aiurea pe forum desi eu te simpatizam ... Si zik eram acasa la varumiu cand m-am uitat la postul tau Wink si varului meu nu i-a venit sa creada ca ai zis ca ma cred prea important ... in fine sa numai ducem vorba atata ... esti tu important ... mare zeu platesti srv e al tau ... bine dute unde vrei Smile ... Sarbatori Fericite sa-ti dea Dumnezeu Sanatate ca asta conteaza cel mai mult in viata Wink ...
Sus In jos
https://lapdcs.forumgratuit.ro
JoKeR
VIP
VIP
JoKeR


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 36
Localizare : Hollywood

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 9:01 am

sPuNks1 a scris:
In primul rand imi pare rau ca iesim cu serverul din comunitate....adminele vor ramanea la cei care au aquma pt detali dati add la owner_lapd ..... Serverul va ramane pe forumul acesta (dak ne lasa sNc) pt cateva zile ! .... Sarbatori Fericite !



Nu mai minti lumea aici , m-ai vazut azi pe server si mi-ai spus sa iti arat print cu redirectele care le tin sau imi scoti adminul . Eu ti-am spus ca mie nu mia cerut nimeni sa tin redirecte , la care tu imi raspunzi "da ce , tu esti ocrotit de lege?" . In primul rand nu imi place sa mi se vorbeasca in figuri , mai ales de la unu' de varsta ta . Mai ai mult sa ma ajungi din urma si m-am saturat sa inghit "ifose" de genul asta . Va spun sincer ca mie unul imi pare rau de dAnz0r , cu mine a fost un baiat de nota 10 si te respect pentru asta boss . Cat despre sPuNks1 , nu am nimic personal cu tine si te rog sa nu imi dai replica la acest mesaj , dar nu stii sa te comporti ca un adevarat owner , sNc ma stie ca eu nu vorbesc prostii , dar la ce ma deranjeaza nu pot sa las capu' jos .

Uitati conversatia dintre mine si dAnz0r pe mess , fara sa mi se ceara redirecte :

Alinutzu (12/17/2009 6:35:10 PM): uite boss-ule
Alinutzu (12/17/2009 6:35:12 PM): http://militari-cs.forumz.ro/cerere-admin-slot-serverul-ii-f30/cerere-admin-t903.htm
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:36:02 PM): Da
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:36:10 PM): Nick & pass si gradul
Alinutzu (12/17/2009 6:36:13 PM): ma cunoaste snc
Alinutzu (12/17/2009 6:36:17 PM): JoKeR
Alinutzu (12/17/2009 6:36:22 PM): pass - .....
Alinutzu (12/17/2009 6:36:29 PM): si grad...
Alinutzu (12/17/2009 6:36:39 PM): vb cu snc si intreabal ce merit
Alinutzu (12/17/2009 6:36:45 PM): ca nu as putea sa cer eu
Alinutzu (12/17/2009 6:36:48 PM): e aiurea
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:36:57 PM): Ok
Alinutzu (12/17/2009 6:37:08 PM): cand pagi parola cum e la voi ?
Alinutzu (12/17/2009 6:37:16 PM): setinfo _ ...
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:38:16 PM): setinfo _pw pass
Alinutzu (12/17/2009 6:38:14 PM): ok
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:38:22 PM): A zis ca meriti moderator
Alinutzu (12/17/2009 6:38:20 PM): ok
Alinutzu (12/17/2009 6:38:23 PM):
Alinutzu (12/17/2009 6:38:47 PM): ms
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:39:07 PM): Npc
Alinutzu (12/17/2009 6:39:05 PM): e pe mess ?
Alinutzu (12/17/2009 6:39:07 PM): snc ?
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:39:14 PM): Cand se schimba mapa se activeaza adminul
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:39:17 PM): Nush
Alinutzu (12/17/2009 6:39:12 PM): ok
Alinutzu (12/17/2009 6:39:17 PM): pai cum ai vb cu el ?
Alinutzu (12/17/2009 6:39:18 PM):
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:41:30 PM): Pe server
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:41:31 PM):
Alinutzu (12/17/2009 6:41:29 PM):
Alinutzu (12/17/2009 6:41:38 PM): vezi ca aveti probleme la sunet
Alinutzu (12/17/2009 6:41:42 PM): cu pasii
Alinutzu (12/17/2009 6:41:55 PM): cand apesi shift se tot aud
Alinutzu (12/17/2009 6:42:05 PM): si sunetul la pasi e diferit
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:42:18 PM): DA..
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:42:23 PM): Dar noah e craciunul...
Alinutzu (12/17/2009 6:42:23 PM):
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:42:36 PM): E din cauza ninsori
Alinutzu (12/17/2009 6:42:33 PM): si este conducerea ocupata ?
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:42:41 PM): De aia se aude
Alinutzu (12/17/2009 6:42:35 PM):
Alinutzu (12/17/2009 6:42:42 PM): aaa
Alinutzu (12/17/2009 6:42:48 PM): de la net ?
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:42:58 PM): Pai nu dar de craciun trebuie sa fie macar o atmosfera de craciun nu ?
Alinutzu (12/17/2009 6:42:57 PM): da da
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:43:08 PM): ....
Alinutzu (12/17/2009 6:43:08 PM): mergem prin zapada
dAnz0r[LAPD] (12/17/2009 6:43:29 PM): Da
Sus In jos
EvoLuTioN's
User banat
User banat



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 22/12/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 3:49 pm

sNc a scris:
eu nu am avut nimic pana in momentul in care ai zis ca ma cred boss ... faceti ce vreti cu serverul numai am nicio treaba cu el ... Wink ... si nici cu tine n-am nimic se pare ca postezi aiurea niste lucruri ... numai am arhiva de pe mess ca o puneam aici Wink nu mi-e rusine ce am zis acolo ... si deaia si zik daca o ai posteaz-o Wink dar nu taia din ea ca ne suparam ... deci 1 la mana fa ce vrei cu srv ... o iau pe cont prorpiu ... duceti-va unde va taie capu ... iar vlad se baga iara peste mine ... lucru ce ma deranjeaza Wink deci voi avea grija sa plec de jos ca sa ajung sus Wink cum am facut-o pana acum ... daca tot am inceput sa scriu de ce sa nu scriu ... spun ce ma doare ... si ce nu ... si sper sa va fac intelesi ... faceti ce vreti danz0r nu ma doare de server ... ci de respect ... ai inceput sa te crezi important creind posturi aiurea pe forum desi eu te simpatizam ... Si zik eram acasa la varumiu cand m-am uitat la postul tau Wink si varului meu nu i-a venit sa creada ca ai zis ca ma cred prea important ... in fine sa numai ducem vorba atata ... esti tu important ... mare zeu platesti srv e al tau ... bine dute unde vrei Smile ... Sarbatori Fericite sa-ti dea Dumnezeu Sanatate ca asta conteaza cel mai mult in viata Wink ...

Frate nu am zis ca sunt important si nici nu voi fi ! Nu am zis la nimeni ca sunt important si eu ajut cu banii pe server spunks si gusto sunt owneri oficiali eu doar ii ajut la server , banii etc

Din cate vezi am co-owner... nu owner deci nu ma cred important
Si ce ai facut tu pe server... ai intrat cu nickul meu ai dat ban la server , vlad a facut un lucru bun si s-a uitat in consola si a dat aproximativ la toti unban.
Deci??
Tot eu ajung sa imi cer scuze ?
Eu imi cer scuze cu ce am gresit .. si te rog aratami cand am creat topicuri aiurea...Wink

Si inca un lucru (ultimul) Ai zis ca lu' spunks nu ii dai administrator asa cand i se scoala lui Ok
Nu-i problema
De ce nu ai creat un rank special :

Detinator Server

Si totusi ti preten la fel si kronos ... el are administrator..aici e vorba de prietenie e clar ca nu ai vrut sa ii dai lu' spunks administrator pentru ca te temeai sa nu stearga cva sau sa faca cva rau etc
Nu ma intereseaza

Multa sanatate , bafta tuturor ! Merry christmas
Sus In jos
sNc
Administrator
Administrator
sNc


Numarul mesajelor : 615
Data de inscriere : 14/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Medgidia

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 6:09 pm

deci omule n-am nimic personal cu tine ... Domnul Gigi m-a rugat sa nu dau la nimeni un rang ca intra in 2 zile pe mess si va repartizeaza ... si lu spunks1 si tie chiar si lu gusto va dadeam [2] un rang la care aveati orice acces pe acest forum la ce va intereseaza pe voi mai mult Wink ...

Deci danz0r ... daca vrem sa fim rai putem fii toti ... acum nimeni no sa cunoasca adevarul ... deci eu oricum o sa incerc sa deschid un server de cs Wink asta nu se pune problema ... din cate am auzit de la spunks1 s-ar putea sa veniti din nou cu noi ... sincer va spun ca puteti sa veniti Wink dc nu Wink aveti tot dreptul Wink ... dar numai porvocati atata scandal Wink ms ...

P.S. JokeR cu prima ocazie da-mi un telefon Smile
P.S. Spunks1 la fel Wink
Sus In jos
https://lapdcs.forumgratuit.ro
EvoLuTioN's
User banat
User banat



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 22/12/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 7:15 pm

Frate eu nu vreau rang special sau de astea ... vreau sa fiu un membru obisnuit ... si respectat ... spunks si gusto ei sunt 2 prieteni buni... tineti minte eu doar ii ajut ... le mai dau sfaturi etcsi eu ii consider prieteni mei.. Tu daca vrei sa deschizi serverul tau nu ma intereseaza ce vei face cu el... Dar as vrea ca tu sa iti ceri scuze pentru cea ce ai facut mai ales lu' spunks si stii ce ai facut .... si eu nu am nimic impotriva daca vine aici... ba chiar ma bucur intr-un fel...dar mie cel mai mult nu imi place cand cineva se baga peste mine , si se crede in fata mea si a altor persoane ceva sef... eu in acel moment simt ca f-ati batut joc de mine .. Numai bine daac am gresit cu cva in aceasta explictie spune-mi
Sus In jos
sNc
Administrator
Administrator
sNc


Numarul mesajelor : 615
Data de inscriere : 14/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Medgidia

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 7:19 pm

frate eu nu-mi cer scuze la nimeni ca eu nu i-am gresit lui cu nimic Wink eu vb ca inainte cu el ca sa stii si tu Wink adica imi e pr f bun ... dar cu tine mai greu de inteles ... tu n-ai trecut prin cate am trecut eu ca sa zici ca eu ma cred peste ... na bine si daca ma cred peste este vreo problema ? da in fine Wink
Sus In jos
https://lapdcs.forumgratuit.ro
EvoLuTioN's
User banat
User banat



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 22/12/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 7:27 pm

sNc a scris:
frate eu nu-mi cer scuze la nimeni ca eu nu i-am gresit lui cu nimic Wink eu vb ca inainte cu el ca sa stii si tu Wink adica imi e pr f bun ... dar cu tine mai greu de inteles ... tu n-ai trecut prin cate am trecut eu ca sa zici ca eu ma cred peste ... na bine si daca ma cred peste este vreo problema ? da in fine Wink

Bine snc tu nu ai gresit cu nimic lui nu ?
Atunci de ce ai banat aproape tot serverul prietenului tau f bun ?

Sa stii ca cred ca sa suparat atunci ! Deci ai gresit ...
Mai greu de inteles ? Eu ce am ? raie :-j
Pai asta nu vezi tu ca te crezi peste alti vad
Pai dati seama daca este vreo problema daca te crezi

Uite un raspuns:

Cand te crezi peste in fata oricui acela isi face un motiv ca sa nu fie preten cu tine
Si eu vreau binele oricui nu raul .. asa sunt eo... si gata cu cearta ca vad ca tu tot vrei sa o lungesti
Sus In jos
puding
Designer Forum LapD
Designer Forum LapD
puding


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 18/12/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 8:51 pm

vreau sa intervin deparece uitati ce am gasit pe un forum cu ajutoul unui prieten Wink
Important e sa fie servarul pe AMXMODX
Ca sa vedeti daca servarul e pe amxmodx scrieti in consola amx_ipban .
Daca va aparea "[AMXX] amx_ipban <time> <name>" inseamna ca aveti acces

Adaugati codul de mai jos intr-un fisier cu numele ban.cfg
Intrati pe servar si scrieti in consola exec ban.cfg
Dupa apasati pe tasta "I" sau scrieti in consola B si apasati ENTER !
! Nu arata in logsuri cine a fost, nimic !


Asta sar fii putut intampla cu serverul nu neaparat ca snc ia banat ce scop ar fii avut sa baneze pe toti? Parerea mea
DACA E ASA ORICINE AVEA ACCES LA ACEASTA COMANDA:|
Sus In jos
EvoLuTioN's
User banat
User banat



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 22/12/2009

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 10:08 pm

Puding te inteleg stai sa iti explic

Deci

La server am avut acces prin CSAdmin Si WinSCP Eu , Spunks, Gusto si sNc
El imi stia mie parola de la admin
A intrat cu numele meu de la admin pe server : danz0r
Am vazut cand ia banat pe toti a fost si vladut pe server
Am verificat si ipu si a fost a lu sNc
Sus In jos
JoKeR
VIP
VIP
JoKeR


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 36
Localizare : Hollywood

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 11:49 pm

sNc a scris:
deci omule n-am nimic personal cu tine ... Domnul Gigi m-a rugat sa nu dau la nimeni un rang ca intra in 2 zile pe mess si va repartizeaza ... si lu spunks1 si tie chiar si lu gusto va dadeam [2] un rang la care aveati orice acces pe acest forum la ce va intereseaza pe voi mai mult Wink ...

Deci danz0r ... daca vrem sa fim rai putem fii toti ... acum nimeni no sa cunoasca adevarul ... deci eu oricum o sa incerc sa deschid un server de cs Wink asta nu se pune problema ... din cate am auzit de la spunks1 s-ar putea sa veniti din nou cu noi ... sincer va spun ca puteti sa veniti Wink dc nu Wink aveti tot dreptul Wink ... dar numai porvocati atata scandal Wink ms ...

P.S. JokeR cu prima ocazie da-mi un telefon Smile
P.S. Spunks1 la fel Wink


Boss te-am sunat acum si mia raspuns maicata cred pe numarul de Cosmote care mi l-ai dat Wink si mia zis ca esti "la varul tau" Razz
Sus In jos
sNc
Administrator
Administrator
sNc


Numarul mesajelor : 615
Data de inscriere : 14/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Medgidia

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 1:52 am

daca ai verificat ip-ul meu spune-mi te rog cu cat incepe Wink


P.S. JokeR suna-ma pe vodafone te rog inainte Razz
Sus In jos
https://lapdcs.forumgratuit.ro
sPuNks1
User banat
User banat
sPuNks1


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Lapd City

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 6:26 pm

sNc chiar tu miai spus pe mess sa iti scot banu dp sv ca ai luat ban dupa ce miai banat tot serverul ~
Sus In jos
sNc
Administrator
Administrator
sNc


Numarul mesajelor : 615
Data de inscriere : 14/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Medgidia

Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 11:49 pm

a primit ban de pe laptop saga desteptule Smile)) oricum am ip dinamic rotabil ... asa ca sa stii tu si la mine nu accepta nici fuckoff-ul vostru sau censure Wink deci eu ceream de pe alt ip banul Wink sa il scoti ... oricum am oameni infiltrati acolo si imi scot banu oricand Smile apropo ala ro.alyn e un copil crede-ma Wink are 14 ani cel mult :X Wink hai dnd ca ma enervezi si de sarbatori ... topic closed and banned (ogl)
Sus In jos
https://lapdcs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Adminii / sloturile serverului ! Empty
MesajSubiect: Re: Adminii / sloturile serverului !   Adminii / sloturile serverului ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Adminii / sloturile serverului !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Servere Lapd :: Lapdcs.idle.ro :: adminii/sloturile sv-ului-
Mergi direct la: